boRP Türkiyenin En Gerçekçi roleplay sunucusu

kinyas

Standart Üye

İtibar Puanı:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

YENİ ÖZELLİKLER GELDİ.. ALIMLAR AÇIKTIR. Server Kapasitesi: 32 Şehir Sistemi Resimli Twitter(Fotoraflı),Sarı Sayfalar(Fotoraflı), Telefondan Fatura Ödeme ve Havale&EFT. Motel GERÇEK EKONOMİ Kumarhane Kimya (Keneviri kaçak sigaraya dönüştürür, NPC'lere satarsınız.) İllegal işler (Kenevir, soygun, banka soygunu, özel araç hırsızlığı araç parçalama -NPC-) Hobi Meslekleri (Balık tutma,) Gerçekçi Ekonomi Yüksek FPS Düşük PİNG Duyarlı ve Yardımsever Oyuncular. İlgili Yönetim Kadrosu EVCİL HAYVAN GO KART (ÖZEL PİST) +20 Yaş Tecrübeli Yönetim Kadrosu Oyun içi admin desteği 7/24 Online Destek(Discord) Sistemi mekanik-ems-egm-galeri ve bir çok meslek açıktır DAHA SAYAMADIĞIMIZ Bİ ÇOK ÖZELLİK. Aklınıza takılan tüm sorular için Discord sunucumuza bekleriz. GÜNCELLENDİ ! 7/24 İlgili bir yönetim ile tüm oyuncuların eğlenceli vakitler geçirmesi için çabalıyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi: