Buhar nasıl alınır: beyaz liste için hex

mcsbey

Paylaşım Ekibi

İtibar Puanı:

Merhaba topluluk
bu benim ilk dersim. Sanırım buraya uyuyor, beni öldürmüyor, aynı şeyi açıklamaktan her zaman üzüldüm * fg Bu
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
belki başkalarının kullanımı daha kolay ya da değil
: Wink:

1. Steamprofil bağlantısını kopyalayın,
arkadaş listenizi açın, avatarınıza çift sol tıklayın, profiliniz açılacaktır. Orada sağ fare tuşuna basın ve url kopyalayın. Şuna benziyor:
Profillink without SteamID64
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
or
Profillink with SteamID64

SteamID64'e ihtiyacınız var!
2. SteamID64'ü edinin SteamID64'ünüz
varsa, kopyalayın ve 3. adımla devam edin . Değilse,
ve SteamID64 kullanmadan Profillinkinizi takın ve “arama” düğmesine basın. Sen git!
3. SteamID64'ünüzü buhara dönüştürün: hex

açın ve
yerleştirin. “Dönüştür” düğmesine basın. “1B33334D3DAAC0” gibi Onaltılık Bir Değeriniz var.

4. Harfleri
değiştirme Tüm büyük harfleri küçük harflerle değiştirin ve önüne “buhar:” yazın. Örneğin “buhar: 1b33334d3daac0”
Eğer var onaltılık: buhar , bu size yardımcı olur umarım.
Güzel bir FiveM-Day
NebelRebell var

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)