CanCad! - Yeni ÜCRETSİZ Cad / MDT / Sivil Sistem!

mcsbey

Paylaşım Ekibi

İtibar Puanı:

Merhaba Fivem!
Şu anda bir Cad / MDT / Sivil sistemi geliştirme sürecindeyim!
Bu ne?
CanCad, devriyelerinizi çalışmak, raporlamak, çağrı kaydı yapmak ve sivil kayıt yapmak için tamamen işlevsel bir sistem olacaktır! Yakında daha pek çok özellik gelecek ve bu yazıyı oluşturdukça güncelleyeceğim! Unutmayın, tam zamanlı bir iş yapıyorum ve bunun üzerinde çalışıyorum, bu yüzden bazen gelişim yavaş ve bazen hızlı oluyor. Bu proje henüz çok erken aşamada ve en kısa zamanda bir demo hazırlamaya çalışıyorum.
Maliyet?
Bunun% 100 ücretsiz olmasını istiyorum ve tahmin et… ne olacak… !!! Sizin için para ödeyeceğim kendi sunucularımı kullanacağım, böylece hem ücretsiz hem de reklamsız Cad sistemine sahip olabilirsiniz! Neden ücretsiz? Toplulukların çoğunun fonlar üzerinde büyük olmadığını ve dürüst olduğumda kendime kod öğretmek için bu programı geliştirdiğimi anlıyorum, bu yüzden tüm taraflar için bir kazanım!
O ne zaman hazır olacak?
Şu anda, kullanıma hazır bir alfa sürümünün ne zaman kullanılacağı belli değil ... ancak programın ekran görüntülerini vereceğim, böylece sizler bu büyük projenin aşamalarını görebileceksiniz.
Yardım etmek istiyorum!
Şu anda diğer geliştiricilerin yardım etmesi için para ödeyemiyorum ve bunu kendim yapmak istiyorum, böylece kodu biraz daha iyi öğrenebiliyorum, bu yüzden şu anda yardıma gerek yok.
Web siteniz var mı?
27 Temmuz 2019 itibariyle - geçici web sitesi yayında! Dev planı kolayca takip edebilirsiniz!
Bizi burada bulabilirsiniz… şimdilik:) -
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Bazı fikirlerim var!
Korku veren! Her zaman programa eklenebilecek yeni fikirler arıyorum! Lütfen fikirlerinizi buraya gönderin -
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

NOT: Bir grafik tasarımcı değilim ve şu anda bunu öğrenmeye çalışmıyorum, bu yüzden bu program çok temel bir görünüme sahip olacak, o yüzden al ya da bırak.
DEV LOG -

Geçerli Ekran Görüntüleri (Mevcut Ekran Görüntüleri, çalışma öğelerini içerir)
Ana Cad:

Bir Çağrı Ekleyin -

Aramayı Düzenle -

911 Görüntüleme -
(civ kısmı bırakıldığında bu özellik yayına girecektir)
Görünüm Giriş Aramalar -

NCIC -

A Kullanıcı ekle -

Kayıtlı Çağrıları Düzenle -

Araç Arama -

Bunların hepsi mevcut özellikler! Daha fazla özellik kullanıma sunulduğunda bu konuyu güncelleyeceğim!

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)