[Eğitim / Yayınlama] Addon ELS araç paketlerini yapma

mcsbey

Paylaşım Ekibi

İtibar Puanı:

İşaretsiz bir araç paketi hazırladım, ancak serbest bırakmama izin verilmediğini görmedim, bu yüzden izin verene kadar bir ders vermeye karar verdim! Ayrıca bunun içinde bir sürüm olduğunu unutmayın, bu yüzden nereye gitmesi gerektiğinden emin değildim. Bu sürüm, addon araç kaynak şablonu.
Adım 1:
Öncelikle 4. adımdan önce bir addon goto ise, istediğiniz ELS aracını bulun.
Adım 2:
Daha sonra benzer bir varsayılan GTA aracı bulun. Bir tahoe kimliği ekliyor olsaydım, sheriff2 meta satırlarını vehicles.meta'dan alın, şimdi aynı model adlarını carvariation lines olsun. İkisini de bir not defterine yapıştırın (hangisinin hangisi olduğunu bildiğinizden emin olun) ve bunu daha sonra saklayın.
Adım 3:
Sonraki Model dosyalarının adlarını istediğiniz adlarla değiştirin. Vehicles.meta satırlarına gittikten sonra bu 2 satırı değiştirdiniz.
<modelName>namehere</modelName>
<txdName>namehere</txdName>

Model isminizin uzantısından önce ne varsa, ismini değiştirin. Bazı araçlar model_hi veya her neyse ile birlikte gelir. BUT adına saklayın, metasta eklemeyin.
Aynısını, sadece bir satır değiştirmek zorunda olman dışında, hava araçlarında yapın.
<modelName>modelnamehere</modelName>
Adım 4:
Bu kaynak şablonunu buradan indirin:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
(2.1 KB)
4. Adım:
Klasörü istediğiniz şekilde yeniden adlandırın, sonra kopyaladığınız vehicles.meta satırını alın ve resourcename / meta / vehicles.meta indirdiğiniz yenisini açın ve kodu açık alana yapıştırın. O ile başlamalı ve bitmelidir
. Aldığınız carvariations.meta satırı için de aynısını yapın ve yeni carvariations.meta içine koyun.
Adım 5:
Tüm araç modellerinizi stream klasörüne ekleyin ve tüm .xml'leri vcf klasörüne ekleyin
Adım 6: __resource.lua dosyasına gidin ve vcf / namhere.xml dosyasını vcf / yourxmlname.xml olarak değiştirin, 1'den
fazla aracınız varsa, bu satırlardan daha fazlasını ekleyin.
Adım 7: Son olarak server.cfg'inize ekleyin ve test edin.
Bu, her şeyi kapsamalıdır; ayrıca bir değiştirme aracına aktardığınız bir addon'a aktardığınız, bazılarının sesi yoktur
</audioNameHash>
için
<audioNameHash>NAMEHERE</audioNameHash>
(not varsayılan adı ekler, öyleyse polis2 işlevini araç tabanınız olarak kullandıysanız, o zaman POLICE2 kodunu değiştirin, ad büyük harflerle yazılmalıdır).
Ayrıca, bunun benim için iyi sonuç verdiğini, muhtemelen daha iyi yapmanın yolları olduğunu unutmayın, ancak benim hiçbir hatam yok ve kusursuz çalışıyor. Vehicles.meta içindeki işleme gibi şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Tahoes için genellikle onu baller2'ye değiştiririm. Sadece ne sevdiğini bulmak zorundasın. Herhangi bir kafa karıştırıcı parça bulursanız doğru şekilde açıklamamış olabilirim. Açıklamalarda en iyisi değilim ve lütfen istediğiniz her şeyi rötuşlayabilir. Okuduğunuz için teşekkürler.