[ESX] Günlük Para Transferleri [Eğitim]

mcsbey

Paylaşım Ekibi

İtibar Puanı:

Hey millet, bu yüzden bir süredir bu sizin için kolay, basit ve küçük bir şey oldu, es_extended'ın tamamını bırakmıyorum ama işte ne kullanıyorum, nasıl kullanacağım ve nereye koymanız gerektiğini beyler. nasıl uyguladığınıza bağlı olarak para transferlerini veya diğer şeyleri takip etmek istiyorsanız, bu da farklı şeylere uygulanabilir. Bunun sağduyulu olduğunu biliyorum ama birçok insanın sorunları var, ben de halka açılmaya karar verdim.
SQL Sorgu Tablo oluşturmak için
CREATE TABLE IF NOT EXISTS `transfer` (
`Sender` varchar(50) DEFAULT NULL,
`Type` varchar(50) DEFAULT NULL,
`Amount` int(11) DEFAULT NULL,
`Reciever` varchar(50) DEFAULT NULL
) ENGINE=InnoDB DEFAULT CHARSET=latin1 COMMENT='Money Transfer Information';

Bunu item_money ve item_account
öğelerini verdiğiniz es_extended \ server \ main.lua adresinize ekleyin. Item_money - line 294 (add)
MySQL.Async.execute('INSERT INTO transfer (Sender, Type, Amount, Reciever)VALUES (@Sender, @Type, @Amount, @Reciever) ',
{
['@Sender'] = sourceXPlayer.name,
['@Type'] = 'Cash',
['@Amount'] = itemCount,
['@Reciver'] = targetXPlayer.name

}
)
item_account - Satır 318 (ekle)
MySQL.Async.execute('INSERT INTO transfer (Sender, Type, Amount, Reciever)VALUES (@Sender, @Type, @Amount, @Reciever) ',
{
['@Sender'] = sourceXPlayer.name,
['@Type'] = 'Cash',
['@Amount'] = itemCount,
['@Reciver'] = targetXPlayer.name

}
)

Bunun sadece küçük bir çalışmayı indirecek bir dosya değil, sağduyulu olduğunu biliyorum ve bu, yalnızca SQL Yürütmesini değiştirerek isterseniz başka şeyleri de kaydedebileceğiniz bireysel transferleri kaydedecektir.
Neye benzeyecek
görüntü

Bir benzeri düşürmeyi unutma
: + 1: