Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sunucu Tanitim Sea Roleplay

GrizllyHunter123 Çevrim dışı
31 Ocak 2023
1
0
Biz Kimiz ?

Sea roleplay sunucumuz 20.01.2023 tarihinde oyuncularımıza kapılarını açıcaktır. Sunucumuzda sizlere en iyi rol deneyimini sağlama üzerine çalışmalar yapıyoruz. İlk önceliğimiz oyuncularımız mentelitesini benimsedik ve bu yolda yürüyoruz. gelişmek adına masraftan çekinmedik ve çekinmiyoruz. Sizi mağdur etmemek için çok çabalıyoruz. Umarım bizleri ve düşünce yapımızı size en iyi şekilde aktarmışımdır. İyi oyunlar.

Yönetim ekibimiz:
Founder:Akcan
Co-founder:Alperen
Director:Mete
Managament:Emirhan

Şehrimizin Özellikleri
Sunucumuz Amerika'nın Los Santos şehrinde geçen bir dünyadadır. Şehrimizde hem sosyal hem gun rp dönmesi üzerine kurulmuştur güvenli bölge olarak MOTEL-LSPD-HASTANE yeşil alan adı altında geçmektedir.... Agresif rol olsa bile küfürleşmeler olsa bile kesinlikle o alanda size kimse birşey yapamıcaktır.... Redzone olan alanlarımız ise illegal mesleklerin satış yerleri olarak geçmektedir.... Şehrimizde benzersiz scriptler- eşi benzeri olmayan kıyafet paketi ve modlu araçlar mevcuttur.... Ekonomi orta düzeyde olup ne çok sizi zorlayacak nede hemen sizi zengin edecek bir ekonomi değildir.... Şehrimiz son hızıyla güncellenmektedir... Oyuncunun istek ve önerisine discord grubumuzda istek-öneri kanalımızdan devamlı kontrol etmekteyiz..... Oyuncu ne isterse çoğunluk ne isterse biz onu yapmakla mükellefiz..

Oluşumlar ve Yardımları:
-Aileler
-Custom Çeteler
-Yerel Çeteler
-Driver Gang

Çeteler için minimum üye sayısı: 8

Aileler için minimum üye sayısı: 12

Yardımlar: dc de kanalımızda vulunuyor

Yönetim ekibi alınacak mı ?

Yönetim ekibi alımları son hızıyla devam etmektedir. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Başvuru için belli süre oyuncumuz olmanız şarttır. Discord sayfamızdan forma ulaşabilirsiniz

Neden burda oynamalıyım ?

Çünkü nasıl bir şehir aradığınızı çok iyi biliyoruz. Bizde aynı dertten bu yola çıktık. Sunucumuzda sizleri yoracak gereksiz scriptler den çok rol yapmanıza ve keyifli vakit geçirmenize odaklandık.
Yetkili kadromuzu rol kalitesi yüksek ve anlayışlı insanlarla doldurduk, dolduruyoruz. Oyuncalarımıza ve yetkililerimize eşit herkese adaletli davranıyoruz. Rol kalitesini arttıracak ymap, araçlar ve scriptler ile zenginleştiriyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için çok mutluyuz. Umarız değerli vaktinizi hak ederiz. İyi oyunlar diliyoruz.

Discord:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)