Fivem Voice ve Status Script ile İlgili

Veins

Paylaşım Ekibi

İtibar Puanı:

Arkadaşlar kullandığım scriplet şunlar :
orjinal esx_voice :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

orjinal esx_status :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Ben N ye bastığım anda mikrofonun aktif olmasını yani sol alttaki voice yazısının mor yanıp mikrofonun aktif olmasını istiyorum ama N ye basılı tutar haldeyken konuşmaya başladığımda mikrofon aktif oluyor sol alttaki yazı mor yanıyor. Yani esc de voice chat ayarlarında voice sensitivity olayı etkin. Ben bunu bas konuş için devredışı bırakmak istiyorum. Nasıl yapabilirim lütfen yardımcı olun çünkü cidden yaklaşık 1 haftadır bu sorunu çözmeye çalışıyorum ara ara 1-2 saat zaman ayırarak ama yok yani gerçekten sorunu bulamadım tüm scriptleri devredışı vs. bıraktım yinede sorunu çözemedim. Not: N ye basmadığımda ses gitmiyor onda sorun yok yani voice chat ses algılama modunda değil push to talk da. Ama N ye basılı tuttuğum an mikrofon etkinleşmiyor, N ye basılı tutar haldeyken konuşmaya başladığımda etkinleşiyor.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)