Gelişmiş Yakıt Mod 1.4

Veins

Paylaşım Ekibi

İtibar Puanı:

320

Unutmayın ki bu devam eden bir çalışma ve şimdiye kadarki ilk modum. Üzerinde çalışmaya devam etmem gereken bir şey olup olmadığını belirlemek için geri bildirim arıyorum.

Sevmediğim

şeyler Sevmedikleriniz kimseye yardımcı olmaz, yorum yapıp benimle yaşadığınız sorunlar hakkında konuşmanızı tercih ederim. Bu benim ilk modum, bu yüzden bazı sorunlar olacak, ama bu modun herkes için çalışmasını sağlamak için elimden gelenin en iyisini yapıyorum, Eğer sadece moddan hoşlanmıyorsanız, lütfen nedenini söyle, böylece daha iyi hale getirmek için bakabiliyorum. Ancak fikrinden hoşlanmıyorsam, hoşlanmamaktan çekinmeyin.

Bağışlar
Bağışlar çok takdir edilmektedir ancak gerekli değildir, Bağış yapamıyorsanız ancak bu moddan hoşlanıyorsanız, lütfen yukarıdaki 'beğen' düğmesine basın.

Donators
  • rappo

Sonraki güncelleme:
tam bir kodun ortasında polimorfizmi kullanmak ve daha kolay yönetilebilir hale getirmek için yeniden yazın. Bu işlem bir hafta veya daha uzun sürebilir, lütfen sabırlı olun. Çok uzun saatler atm çalıştığım için özür dilerim, ama en kısa zamanda halledeceğim.

Yaklaşan Özellikler
Lütfen yaklaşmakta olan özellikler
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
.
  • Gerçekçi yakıt deposu ebatları
  • Çeyrek göstergeli yakıt barı
  • Yakıtınız biterse motor durur
  • Bir benzin istasyonunda aracı, botu, helikopteri veya uçağı durdurun, rıhtım, helikopter pisti veya hangardan çekin ve kornayı çalın veya yakıt doldurmak için L (uçak ve helikopter için) düğmesine basın
  • Aracınızdan çıkın ve bir Jerry kutusuyla doldurun
  • Amp üzerinde yakıt ikmali konumlarına sahip fişler
  • Arşivde yer alan benzin istasyonu konumlarının bulunduğu harita
  • metrik VEYA emperyal birimler kullanın
  • Yakıt çubuğunun konumunu ve araç istatistiklerini kişiselleştir.
  • Özel biçimlendirme ile araç istatistiklerinin nerede / nasıl görüntüleneceğini özelleştirin
  • Yakıt ikmali yerleri ekle / düzenle / kaldır

Araç İstatistikleri:
  • inst. Yakıt tüketimi
  • Ort. Yakıt tüketimi
  • hız
  • ort. hız
  • Mesafe sürüş
  • Yakıt kullanımı
  • Yakıt mesafesi
  • En yüksek hız

ALL:
  • Gllobalization - bazı ingilizce olmayan kullanıcılar sorunları bildiriyor
  • Yakıt Sifonlama
  • özelleştirilebilir her şey
  • yakıt doldururken oyuncu animasyonları
  • 0-100km / sa (60mph) Zamanlayıcı ve en yüksek hız istatistiği
  • Hibrit araçlar daha az yakıt kullanır, saf elektrik hiçbiri kullanmaz (ancak muhtemelen şarj edilmesi gerekir)

Gereksinimler:
  • Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
  • Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Yükleme Talimatları:
Yukarıdaki gereksinimlerin kurulu olduğundan emin olun, sonra arşivi çıkartın ve Advanced_Fuel_Mod.dll ve Advanced_Fuel_Mod_Settings.ini'yi komut dizininize yerleştirin.

Özel teşekkür
  • Modundan benzin istasyonu yerleri için Sakis25:
    Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
  • 21: 9 Ekran Görüntüsü için Grrrooo

Değişiklikler :
1.4
  • Elektrikli arabalar! Aracınızı şarj etmek için haritanızda bulunan şimşek işaretine gidin. - Hala devam eden bir çalışma.
  • Yeni Metin Elemanı elektrikli taşıtlarla ilgili özel kelimeler.

V1.3.4
LInk
  • Özel Araç İstatistikleri metni - örnekler için benioku ve .ini bölümüne bakın.
  • Ayarlar dosyasını yeniden yükleyebilir - Varsayılan olarak F11
  • Özel Şartlar - 'Petrol' yerine 'Gaz'ı kullanın
  • Acil durumlar için yakıt kullanımını devre dışı bırakma özelliği eklendi
  • Düzenlenmiş yakıt tüketimi algoritması
  • Zeplinler şimdi kullanılabilir
  • Animasyonların daha kolay uygulanmasını sağlamak için kod revizyonu

V1.3.3

• RGBA Renk sorunu düzeltildi
  • hata ayıklama GUI metni kaldırıldı
  • Yine honking yaparak orta yolda yakıt doldurmayı durdurma yeteneği eklendi
  • .ini dosyasında özel yakıt fiyatlandırması
  • Özel araç stat metni ile bir sonraki güncelleme için büyük kod revizyonu - Bir gecede halledemedim :(

V1.3.2

• Eklenen yakıt aralığı ve en yüksek hız istatistiği
  • yakıt ikmali konumlarını .ini dosyasına taşıdı; bu, her bir yakıt ikmali konumu için özel konumların eklenmesi ve kaldırılması ve ayrıca radikallerin fişlerinin radardan gizlenmesi için izin verir.
  • küçük hata düzeltmeleri.

V1.3.1

• 14 yakıt ikmal noktası eklendi
  • Varsayılan olarak istatistik kapalı olması için ini dosyasındaki seçenek
  • yakıt pompaları sabit bir akış hızına sahiptir, bu nedenle daha büyük tankların yeniden doldurulması daha uzun sürer
  • korkunç görünümlü jerry animasyon yakıt ikmali olabilir
  • küçük hata düzeltmeleri

V1.3

• Uçaklar ve helikopterler için ilave yakıt tüketimi
  • tekneler, helikopterler ve uçakların için yerleri yakıt ikmali eklendi
    rıhtım yakıt ikmali olabilir -Sadece tekneler
    uçaklar hangarlarda yakıt alabilmesi -Sadece
    -Sadece helikopterler helikopter pistleri de yakıt alabilmesi
    benzin istasyonlarında yakıt ikmali olabilir -Sadece otomobil ve motosiklet
  • araç için
    yakıt statüsü eklendi - yakıt yüzdesini gösterir ve kalan miktar
  • küçük hata düzeltmeleri

V1.2.5

• biraz daha gerçekçi yakıt tüketimi algoritması.
  • Tekneler geri eklendi - tekne dolum yerleri ekleyene kadar Jerry can ile doldurun
  • eklenen yakıt istatistik kullanılır
  • küçük hata düzeltmeleri ve geliştirmeler

V1.2.4

• Tüm araçların gerçekçi boyutta bir yakıt deposu vardır (bir araç yakıt deposu boyutuna katılmıyorsanız, lütfen bana bildirin.
  • uluslararası kullanıcılar için hata düzeltme

V1.2.3

• uluslararası kullanıcıları destekleyecek ufak iyileştirmeler
  • Karakter değiştirmek artık modları bozmuyor

V1.2.2

• Küçük hata düzeltmeleri ve hata ayıklamanın daha kolay yapılmasını sağlamak için hata günlüğünde iyileştirmeler.
  • Yeni benioku dosyası - Lütfen okuyun!

V1.2.1

• V1.2'ye kod eklemeyi unuttum (geç, uzun bir gün geçirdim)

V1.2

• Bindirme Ne zaman olmaması gerektiğini göstermez
  • Jerry Can ile araba doldurabilirsiniz
  • Motoru manuel olarak kapatabilir
  • Araç istatistiklerini manuel olarak sıfırlayabilir
  • tank sızıntısı olduğunda daha fazla yakıt kullanma seçeneği
  • Bisiklet ve araba dışındaki araçlar devre dışı bırakıldı (şimdilik)
  • Özel tuş bağlamaları
  • yakıt göstergesi konumunu ve araç istatistikleri konumunu kişiselleştir
  • Yakıt göstergesi renklerini özelleştirme
  • Codebase, daha ayrıntılı güncellemeler için büyük ölçüde elden geçirildi

V1.11

• Mod şimdi ScriptHookV.NET V1.0 ile çalışır

V1.1
  • metrik VEYA emperyal birimleri kullanmak için ayar dosyası eklendi
  • uçaklar artık yakıt kullanmıyor (yakıt tüketim algoritmasını geliştirene kadar geçici)
  • iyileştirilmiş istatistik yerleşimi
  • benzin istasyonları haritası eklendi
  • Yolcunuz varsa, göstergenin yakıt tüketim istatistiklerini göremezsiniz.

Sorun Giderme
Mod çalışmıyor mu? Lütfen Script Hook V ve Script Hook V .NET'in en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun.

Sorun devam ederse, lütfen yorumlar bölümünde sorununuzu ayrıntılandıran bir mesaj bırakın. Mümkünse, 'ScriptHookVDotNet.log' ve 'AdvancedFuelMod_ErrorLog.txt' dosyalarınıza bir bağlantıyla yorum yapın.

Sık Karşılaşılan Sorunlar
Avrupalı kullanıcılar - .ini dosyanızda virgülle virgül kullanın.

Harita Simgeleri Eksik - bu bir oyun hatası, aşağıdakini tavsiye ederim:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)