Geliştirilmiş Yerel Eğitmen Güncellemesi 41

Veins

Paylaşım Ekibi

İtibar Puanı:

272

ENT'yi ciddi bir güncellemeye ihtiyaç duyduktan sonra (ve diğer KBB üyeleriyle birlikte artık KBB'yi güncellemeye vakit bulamamış) ENT'yi olabildiğince güncel tutma rolünü üstlendim.

Bir süredir GTAForum'larla ilgili güncellemeleri yayınlıyorum, ancak çoklu talepler nedeniyle - Değişiklikleri buraya ve GTAForums'taki KBB başlığına koyacağım

. veritabanı dosyası ve config bununla çalışacaktır).

Önemli özellikler şunlardır:

- Cilt özelleştirici
- Araç özelleştirici
- Silah özelleştirici
- Organize ve ekstra araçlar
- Organize ve ekstra ışınlanma yerleri
- Araç ve derileri kurtarabilme
- Birçok ek genel seçenek
- Ayarları birden fazla kullanımda kaydeder / geri yükler
- Denetleyici desteği

Kurulum ayrıntıları ve anahtarlar / kontroller ve her sürümdeki yenilikler için lütfen ZIP belgesini okuyun.

Bu, örneğin menüde oyun kontrollerinin varsayılan olarak devre dışı bırakıldığını ancak Bunu Çeşitli> Eğitim Programları Seçeneklerinde kapatabileceğinizi söyleyecektir. Bakınız kullanışlı.

Oyun dizinine yerleştirilmesi gereken, verilen XML'i kullanarak anahtarları yeniden tanımlayabilirsiniz.

Bilinen Sorunlar:

- Trikes otomobille ilgili mod başlıklarını gösterir. Bu araç türünü nasıl elde ettiğimden kaynaklanıyor. Bir Trike bir motosiklet olmadığından, otomobille ilgili başlıkları gösterecektir (yukarıdaki Quadbike gibi) çünkü bir otomobil olduğunu düşünüyor. Bunu daha sonra zamanım olduğunda bir QoL (yaşam kalitesi) güncellemesiyle düzelteceğim. Bununla birlikte, modlar hala düzgün şekilde uygulanmaktadır!

- Yanında ENT çalıştırırsanız, Reshade 1.1 oyununuzu çökertecektir. Ancak Redux'un iyi çalıştığını söyledim. Başımın çok üstünde, düzeltebileceğim bir şey değil.

- ENT'yi yüklerken, herhangi bir denetleyicinin fişini çekin ve tekrar takmadan önce oyununuzun yüklenmesine izin verin. Bunu yapmamak, yükleme sırasında oyunun çökmesine veya sonsuz yükleme ekranına neden olur!

Orijinal parçayı ben (ve diğerleri) hala yapıları test etmek ve onlarla ilgili geri bildirim vermek için kullandığı için ekledim.

Diğer KBB ekibi üyelerinden herhangi biri güncellenmiş ENT çatalımı yeniden adlandırmamı istiyorsa (ENT'de istemeyebilecekleri isimleri ve ekleyebileceğim herhangi bir şeyi önlemek için) lütfen PM'i değiştirip değiştireceğim.

Hotkey işlevselliği nasıl kullanılır (Slash Alex'in izniyle):

Biçimlendirme sorunları nedeniyle (Xml kodu görünmüyor) - Bunun yerine öğretici bir link:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)