GTA V 9.9 için Basit Eğitim Seti

Veins

Paylaşım Ekibi

İtibar Puanı:

Tüm eğiticilere normal, KM / H veya MP / H veya her ikisinde birden basit hız göstergesi olan çeşitli seçenekler, trainerv.ini kullanılarak özelleştirilebilen 60 Teleporting seçeneği, kısayol tuşlarına atanmış 12 araç yumurtlama seçeneği, ayrıca özelleştirilebilir trainer.ini aracını kullanarak, diğer tüm otomobil modelleri menü kullanılarak yumurtlanabilir. girdiğiniz her araçta veya mobil radyoyu kullanırken, hem oyunda yapılandırılabilir hem de trainer kullanarak varsayılan bir istasyonu zorlayabilirsiniz. Menüyü kullanarak müzikçaların modelini değiştirebilirsiniz.

Aynı zamanda zaman ve hava durumu seçeneklerine ve bir sürü araç seçeneğine sahiptir

Antrenör ayrıca koruma / ped yumurtlama içerir, herhangi bir model üretilebilir, herhangi bir silah verilebilir, trainer.ini dosyasında varsayılanlar, bunlar oyundaki koruma menüsü kullanılarak değiştirilebilir. Korumalara ek olarak, sürücüler, aynı zamanda pesler ve pesler ve oyuncuya saldıran sürücüler mücadele edebilir. Normal yavrulara toplam on görev verilebilir. Aynı görevleri son yumurtlanan ped'e atayabilirsiniz. Korumaları bir arabada sizi takip edecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca belirli bir ped seçebilir ve seçilen ped üzerinde bir şeyler yapabilirsiniz.

Eğitimci, arabanın dışında çalışan, normal telsizde bulunan tüm özelliklerin yanı sıra mobil telsizle de çalışan mobil telsizi içerir.

Trainer.ini, oyun başlangıcında etkinleştirilecek bazı ayarları ayarlayabileceğiniz varsayılanlar bölümünü içerir.

ReadMe'da mevcut olan daha fazla bilgi ve kurulum talimatları. 8,6'dan

itibaren değişiklikler -
Sınırsız yükseltme, araç ayarları, ayarları kaydettiğinizde kaydedilir. X veya E düğmesini basılı tutun (araca bağlı olarak).
-Araç motor sesini ararken bir sorunu çözdüm.
- Beni her zaman rahatsız eden bir şey, oturmaya izin veren yerlinin kaldırılmasıydı. jedijosh920 oturma modu buna izin verir,
ancak yalnızca birkaç sandalye veya bankı destekler. Bu yüzden animasyonları bu moddan ödünç aldım (teşekkürler jedijosh920), ancak antrenör
208 sandalyeyi, bankı, tabureyi ve otobüsü destekleyecektir . Seçenekler menüsü 2. sayfa veya L + numpad 0.

İni değişiklikleri:

keybindings:

SitKey1 = 76 // Sit Tuşu Varsayılan L
SitKey2 = 96 // Sit Tuşu Varsayılan Num 0

8.7 den Değişiklikler
Sit sit fonksiyonu ile düzeltildi küçük sorun.

ini değişikliği yok. 8,8'den

başlayan değişiklikler -
En son yamaya uygunluk.

ini değişikliği yok.

8.9'dan itibaren değişiklikler -
En son yama için güncellendi.
Eklenen 46 Araç.
Eklenen 4 Ped.
Eklenen 3 Silah.
Eklenen 2 Cutscenes.
Eklenmiş 951 Nesneler.
-İki dövmeler ve 250 gömlek bindirme eklendi.
Eklendi 39 Mürettebat Amblem ofset.
-Tamamen özelleştirilebilir 5 telep eklendi. Arena Savaşı Teleports, diğer teleports menüsünden.
-Bir oyuncuya ve pede takılı objeler değiştirildi, takıldığında çarpışma olmaz.
-Xenon Lights Renkleri için destek.

ini değişikliği yok.

9.0'dan itibaren değişiklikler
-3 yeni boynuz eklendi.
-Tam bir animasyon özü yaptım, ben şimdi tüm animasyonlar eğitmen olduğuna inanıyorum. Kopya yok. Toplam 138.679 animasyon.
-Gece Kulübünde ve Terrorbyte'de Noel Dekorasyonu.
- VIP salonu düzeltildi. Ayrıca sadece gösterilmek üzere, Döndürme tablasını ekledi.
bisikletçinin kulüp evinde -Badder Biker Mission duvarı, yine sadece şov için.
3 yeni silah sonsuz cephane dahil değildi düzeltilmiş hata, hiçbir yeniden yükleme.
çeşitli küçük düzeltmeler.

ini değişikliği yok. 9.1'den

Değişim
- Arena'da Kalabalık Gürültüsünü Ayarlayabilme.
- Vip Lounge'ın içindeyken Arena'nın görünümünü değiştirebilme.
- Vip Lounge'da "Çarkı Çevir" i çalışma.

Ini değişikliği yok.

9.2-
Proximity Madenler için Eklenen Destek'ten Değişiklikler (drp4lyf'in sağladığı kodun bir kısmını kullanıyorum, teşekkürler) ve
Arena Savaşı'nda piyasaya sürülen beş farklı Proximity Madeni desteklemek için güncelledik . Beş farklı yakınlık mayını destekleyen 34 araç
ve "güncel" mayını destekleyen 10 araç , bu güncellemedeki 6 sürüm dışında, bunlara Khanjali ve Mule,
Speedo ve Pounder'ın özel varyasyonları da dahildir .
Araç mod menüsünü kullanarak araca kendiniz mayın vermeniz gerekir. Dağıtmak için sağa N veya D-pad'e basın. Menü açıkken çalışmaz.
- Arena Savaş Çarkı için Ayarlanmış Ödüller.

Ini değişikliği yok.

9,3'ten itibaren değişiklikler
-Mod kitini Araç mod menüsünde belirleyebilme özelliği, sadece az miktarda araç için geçerlidir, aslında sadece 2 vanilyalı araçta birden fazla modkit vardır, bu,
bir modkit nedeniyle yapamayan araç modderleri içindir: ).
- Eddlm'e teşekkürler, tüm araçlar artık arena savaş araçlarının sahip olduğu nitro etkilere sahip olabilir, Araç seçenekleri ikinci sayfası, Nitro, tüm ayarları kaydettiğinizde tasarruf edecektir.
Kullanmak için arena savaş araçlarında olduğu gibi aynı tuşlara, klavyede X ya da kontrol cihazında A düğmesine basın. Egzoz olmayan araçlarda Parçacık efektleri göstermez.
-Araçları değiştirdiğiniz, bisikletinizden düştüğünüzde veya arabanızdan atladığınız zaman, arenadaki iç mekan "kaybolacaktır". Bu olursa, seni çukura geri ışınlarım.
çeşitli küçük düzeltmeler.

Ini değişikliği yok.

9.4'ten itibaren değişiklikler - Özel yetenek çubuğunu hem güçlendirme (nitro) hem de şönt güçlendirme için çalışan bir çubukla değiştirme olanağı, nitro etkinleştirilirse, bu özellik
nitro ile ilgili çubuk ile özel yetenek çubuğunu değiştirir . Bu işlevi kullanmak için, antrenörün ini'nin varsayılan bölümüne nitro1 = 1 ekleyin. Varsayılan olarak özel yetenek çubuğu değiştirilmez.
- Tüm araçlarda mayın kullanma imkanı, varsayılan olarak bu seçenek devre dışı bırakılır ve nitro ile aynıdır, sadece
Araç modu menüsünde uygulanan ilgili modda olan araçlarda çalışacaktır . Bu seçeneği etkinleştirebilirsiniz (araç seçenekleri menüsü, sayfa 2) Tüm Araçların madenleri vardır ve yakınlık türünü ayarlayın ve şimdi tüm araçlar
mayın var. Tüm ayarlar kaydedildiğinde bu seçenek kaydedilecektir. Tüm araçlarda kusursuz şekilde çalışmayabilir.
-Oyun modundan Araç Mod menüsünde daha kullanışlı mod slot isimleri almaya çalıştım, bu her zaman işe yaramaz, bu durumda mod slot için varsayılan bir değer görüntüler.

Ini değişikliği yok.

9,5-
'lik değişiklikler yapıldığı gibi mod metin etiketlerini Araç Mod Menüsünde ve görünüm menüsünde görüntülüyorum.
Dövmeler için özel isimler eklendi, ayrıca birkaç eksik dövmeler eklendi.
tişört bindirmeleri için özel isimler eklendi.
-Tişört kaplaması da üç oyuncu karakteri için çalışıyor.
Nesnelerin dokusunu değiştirebilme, özel nesneleri düzenleyebilme. Bu sadece birkaç nesne üzerinde çalışacaktır (çoğunlukla dublör nesneleri).
çeşitli küçük hata düzeltmeleri.

Ini değişikliği yok. 9.6'dan

itibaren değişiklikler
- İnsanlar radyo istasyonları eklemenin bir yolunu bulduğundan, bu istasyonları tespit etme yöntemimi güncelledim, böylece radyoyu bu istasyona kilitlemek için herhangi bir ilave istasyon da kullanılabilir.
-Sonraki Şarkı (N) geri döndü! Bir sonraki şarkı fonksiyonuna atlamayı tekrar uygulamak için bana kod sağlayan Bilinmeyen sayesinde.
Bu, mayınları dağıtmanın anahtarının N'den L + num1'e değiştiği anlamına gelir.
-Seçimi değiştirmek için N'yi her kullandığınızda Artist ve Track'i görüntülemek. Bu isteğe bağlıdır, ini'nin varsayılan bölümüne DisplaySong = 1 ekleyin.
-Bazı kişilerin bilgisayarlarında, yeni adlar almanın yeni yolu bir çökmeye neden oldu, bu yüzden bunun olmasını önlemek için ek bir çek ekledim.

Ini değişikliği yok.

9.7'den itibaren değişiklikler
- Seçenek DisplaySong artık radyoda yeni bir şarkı çalındığında da çalışacak, sadece bir sonraki şarkı için N tuşuna bastığınızda çalışmaz.
Son yama ile -Topluluk (kar, umutsuzluk, UI kayıt).
-Nitro uygulamıyor bir hata düzeltildi.

Ini Chagnes Yok 9.8'den

Değişiklikler
- Oyunda anında radyo istasyonlarını devre dışı bırakma yeteneği. Tüm ayarları kaydet işlevini kullandığınızda, bu işlem ini'ye yazılır ve oyuna bir sonraki başladığınızda,
bu istasyonlar radyo tekerleğinde görünmez. Bu, üç istasyon için çalışmayacak: LSUR, Talk Radio ve Self FM.
-Araç patlaması, oyuncu belli bir araçta olduğu zaman, araç patlaması etkinleştirildiğinde gizlenecektir.
Bir oyun içi süreölçer, 2. menü seçenekleri, Timer Menüsü seçenekler menüsü görüntülemek için Renkler, birkaç menü öğesi yukarı, diğer tüm ekran renkleri ile aynı şekilde değiştirilebilir.
-Yeni yama ile uyumluluk (mpvinewood).
Eklenen 22 Araç. Spor kategorisi alt menüsü, 7 yeni eklemeyle çok kalabalıklaştığı için ikiye bölündü.
Eklendi 21 Mürettebat Amblem ofset.
- Tamamen özelleştirilebilir olan 5 adet telekom. Vinewood, diğer teleports menüsünden uzaklaşıyor.
Eklenen 41 Ped.
Eklenmiş 16 Cutscenes.
20275 animasyon eklendi.
-2024 Nesneler eklendi.
Eklenen 46 Zaman Döngüsü -
35 Ses ve 3680 Konuşma Eklendi -
130 Kaplama (Dövme, Tişört Saç).

Ini değişikliği yok.

267

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)