Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

TÜRK YILDIZLARI ROLEPLAY

FivemTurkey Çevrim dışı

FivemTurkey 

moderatör
23 Tem 2021
430
391
Diyarbakır
Herkese Merhabalar;
SUNUCU AÇILIŞ TARİHİ: 13.03.2021 SAAT 17:00
Sunucumuzda ;
Yetkili alımı, Çete,Ekip,Aile Yardımları yapmaktayız.
KURUCU OLARAK;
Şahsım dahi Admin Power kullanamaz oyunda ki bütün oyuncular eşit olmak ile beraber, Donate fiyatlarını uygun tuttuk. Ayrıca P2W sistem benimde hoşuma gitmediği gibi oyun içerisinde farm yapan emek harcayan oyuncuları asla unutmadım. Bir çok ithal araç oyun içi paraya eklenmiş olup, Bitcoin ile alınan araçlarla birebir eşittir.
Benim ve Ekibimin Önceliği; Hepimizin güzel bir ortamda bu deneyimi yaşaması para harcayan ve harcamayan oyuncular başımızın tacıdır. Ama yinede eşit olmalılar.
Destek olaylarına bizzat ben Founder olarak ayrı ayrı ilgileneceğim ve daima sunucuda ki oyuncularım ile iletişimde olacağım.
İstedikleri zaman 7/24 bana ulaşma imkanları olacaktır.
Her Ay En çok kayıt alan yetkiliye Server Aylık gelirinin; %10'u
Her Ay En çok Destek bakan yetkiliye Server Aylık Gelirinin; %10'u
AİLEMİZDE YER ALMAK İSTEYEN VE BİZİM YETKİLİ KADROMUZDA YER ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZIDA BEKLERİZ
Saygılarımla : ALKAN (Türk Yıldızları RolePlay Kurucusu.) Discord Adresim ( Alko#3131]
'' İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır. En mükemmel adalet ise vicdandır.''

Discord Sunucumuz TIKLA!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)