[Kendin Yap] FiveM for EUP nasıl düzenlenir (Emergency Uniform Pack)

mcsbey

Paylaşım Ekibi

İtibar Puanı:

EUP'ınızı FiveM için Yeniden Dokumaya Getirme
Herkese merhaba, Bugün size FiveM for EUP'ınızı yeniden yapılandırmanın çok basit bir yolunu getirdim. Bunu şimdiden birisinin gönderdiğini fark ettim ama bir süredir üzerinde çalışmakta olduğum için benimkileri bitirmek istedim.
İlk önce düzenlemeye başlamanız için gerekenler.
Gereksinimler
  • GrandTheftAuto5 (OpenIV için)
  • OpenIV (Nasıl kurulur:
    Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
    )
  • EUP (
    Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
    )
  • EUP Akışı (
    )
  • Tercih edilen görüntü düzenleme yazılımı
(Model adlarına sahip EUP forma sayfası yakında oluşturulacaktır)
Şimdi başlayalım.
adımlar
  1. OpenIVHiç indirdiğiniz yeri açın .
  2. Henüz yapmadıysanız, bir mods klasörü oluşturun.
  3. Senin gidin modsklasörü ve uyum görmek nasıl çalışmanızı organize.
  4. Şimdi indirdiğiniz modsEUP'yi bulun ve OpenIV klasörüne sürükleyip bırakın .
  5. (Bu, yapacağım 'EUP E-Tablosunu' kullanacağınız zamandır). Doku sözlüğünü açın (Ara .ytd) ve açmak için çift tıklayın. Şimdi düzenleyeceğiniz dokuyu görmelisiniz.
  6. Seçtiğiniz bir resim düzenleyiciyi açın ve renk değiştirmeye başlayın…
  7. Düzenlemenizden memnun kaldıktan sonra, OpenIV'inize dönün ve Edit Mode(Bulunan üst çubuk) 'ı tıklayın.
  8. Yine de OpenIV'de, düzenlemeyi dokuyu açın ve replace
    % 43 20PM
  9. Düzenlediğiniz resmi bulun, aç'ı tıklayın.
  10. Kurtar ve senin yaptığını vur. Şimdi modele de ihtiyacınız olacak, ardından ikisini de FiveM için EUP akış klasörüne sürükleyip bırakacaksınız (Sunucu Tarafı) .
    Sunucunuzu yeniden başlatın ve nasıl gideceğini görmek istiyorsanız önbelleği temizleyin. Ayrıca , server.cfg'nize FiveM için EUP (Sunucu Taraflı) eklemeyi de unutmamışsınızdır
Video
(Hala düzenleme yapıyor) Okuduğum için ilk mesajım olduğu için teşekkürler, herhangi bir sorun yaşarsanız bana bildirin.