Kızıl Ev (yeni soygunlar ve görevler) 3.3

Veins

Paylaşım Ekibi

İtibar Puanı:

298

"Merhaba, ben Shan, beni asla görmeyeceksin, ne de biz şahsen konuşmayacağız, ama yapılması gereken bazı işlerim var ve işi yapan birini gibi görünüyorsun." - Shan, sahibi "Kızıl Ev

" "Sence, silahını bir Redneck gibi sallamak istediğini duydum. Benimle, silahlarını sallayabilirsin ama susturucularla. Düzeltmem gereken çok şey var ve sen ve ben oldukça büyük para kazanabiliriz. Gel garajımda beni gör. " - Roy, Mavi Evin

Özellikleri sahibi:
  • 20'den fazla farklı görev!
  • Size yardımcı olacak korumalar!
  • Yepyeni Soygun!

• [ YENİ! ] Gizli tabanlı görevlere sahip Blue House

• Bir sözleşmeyi iptal etmek için O tuşuna basın .

Not: Gezinmek için 2 ve 8 tuşlarına, bir görev seçmek için 5 tuşuna basın.
    Laptop kullanıcıları için Yukarı / Aşağı ok tuşları ve Seçmek için Sağ tuşunu kullanın.

Piyasaya sürülecek görevler:
    Suikast sözleşmeleri bazen basit, bazen tamamlanması zor. Onların ödemeleri 20.000 ile 50.000 dolar arasında değişiyor. Amaç basittir, hedefi aşağı çekmek. Tamamlandığında, Shan size maaşınızın hazır olduğunu söylemek için sizinle iletişime geçecektir.

Mafya temizlemedaha da karmaşık, bazen anlaşmalar yanlış gider ve diğer gangsterler intikam almaya Shan çağırır, temizlik için buradasınız. Kaçak avcılar ağır silahlanacak ama sizi beklemeyecekler. Herkesi öldür, kimseyi hayatta bırakma ve Shan senin maaşının hazır olduğunu söylemek için seninle iletişime geçecek. Ödeme 75.000 ile 150.000 dolar arasında değişmektedir.

Koruma . Shan'ın aldığı acil çağrı. Bir adam az önce bir otele sıkışıp kaldı, oraya var ve onu öldürmeye çalışan tüm adamları öldürdü. Değerli ödeme alacaksınız. Ödeme 100.000 ile 200.000 $ arasında değişmektedir.

Büyük Skor Soygunu. Heist, oyuncunun Shan'a belirli bir banka hesabından para kazanması için yardım etmesi gereken 3 aşamadan oluşur. Polisler tarafından izlenen ya da bir şantiyeden bir Cargobob alan bir İsyancıyı yakala ve Shan'ın adamları sana getirsin. Sözleşme yöneticisini bir güvenlik şirketinden öldürmek, dosyaları çalmak ve Shan'a geri getirmek. Artık bir çerçeveleme işi yapma, kağıt parayı içeren 3 kamyonu imha etme ve topçu koltuğundaki helikopterleri toplarken bir İsyancıdaki polislerden kaçma zamanı. Tüm bunlar bittiğinde, 5.000.000 dolarınızı alacaksınız.

Anlaşma kırıcı , NOOSE eroini Vice City'ye tekneyle göndermeye çalışan adamlarımızı baskın yapıyor! Oraya gidin, adamlarımıza NOOSE'ı itin ve eroin'i Marina'ya geri alarak kurtarın.

Bir sonraki güncellemede gelecek olan görevler:
    Bütün mafyayı aşağı çekmek .
    Konvoy

Not: Hey, geri döndüm. Güncellemeleri ve muhtemelen bunu içeren yeni bir soygunu sağlayacak:
    Bizi izlemeye devam edin;)

CURRENT VERSION :
    v3.3
    - Bir adamın harita altında ortaya çıkacağı koruma sözleşmesi görevleri düzeltildi .
    - VIP araç için bir araba fişi eklendi.
    - Deal Breaker sözleşmesini tamamladıktan sonra, fişlerin haritadan silinmemesi hatası düzeltildi.
    - Sabit alıcı ödeme aracı silinmiyor.

---- NASIL

KURULACAK ---- Burada V için ScriptHook'a ihtiyacınız var:
    Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

.asi dosyasını GTA V Ana klasörünüze yapıştırın.
    Oyunu başlatıyorsun, hepsi bu.

Kaynak kodu:
    Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Kredi : Xenox, kodlama sırasında size büyük bir test ve yardım sağlama konusunda yardımcı oldu.
    Menü tasarımlarıyla sağladığı yardım için Guad!
    Fikirler için Robhol!