Duyuru Konu Açma Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BOZOOOOOOO

Standart Üye

İtibar Puanı:

1- Konu açarken hangi bölüme açtığınıza dikkat etmelisiniz. (Örneğin, bir Grafik konusunu Hile bölümüne açamazsınız.) Eğer konunuz ile alakalı bir bölüm yoksa Konu Dışı/Genel Sohbet bölümüne açmalısınız.
2- Açılan konu, başlığıyla alakalı olmalıdır. (Örneğin, herhangi bir uygulamada hata aldıysanız başlığı "Acil İçeri!/KOŞ KOŞ YARDIM!" değil "XXX Adlı Hata [Yardım]" gibi bir başlıkla açmalısınız.)
3- Açtığınız konu önemli olsa bile 2. defa açmamalısınız. Konunuzu çok sık olmadıkça güncel mesajı ile güncelleyebilirsiniz. Ayrıca konuyu yetkililere özel mesaj atıp yardım da isteyebilirsiniz.
4- Konunuz düzenli anlaşılır olmalıdır ve tamamen alıntı olan konu silinir.
5- Forum içerisinde kişisel bilgilerin paylaşılması yasaktır. (İsim soyisim - telefon numarası, fotoğraf vs.)
8- Özel hayatın gizliliğini ihlal eden konular açmak yasaktır. (Kişinin onayı olmadan fotoğraflarını yayınlamak vs.)
9- Konularınızda paylaştığınız linkleri kazanç sağlamaya yönelik kısaltmak kesinlikle yasaktır.
10- Konuda beğeni istemek yasaktır.( Çekiliş konuları bu kurala dahil değildir)
11- Konu içeriği tamamen boş ve forumun amacını başka yöne çekecek, konu ve yorum kasmaya dayalı konular (100'den geriye sayıyoruz, baştan sayıyoruz) paylaşmak yasaktır. Burası sözlük değildir. Goygoyun da bir sınırı vardır.
12- Konu içeriğinin tamamen renkli olması yasaktır. Sadece vurgulanması gereken kelime veya cümleyi renkli yapmanıza yeterli olacaktır.
13- Konu başlığınızı tamamen büyük yapamazsınız sadece ilk harfi büyük olmalıdır.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)