Kütle araçları nasıl toplanır [Eklenti ve Değiştirme]

mcsbey

Paylaşım Ekibi

İtibar Puanı:

Merhaba, bu benim forumlarda ilk öğreticim. Bu yüzden iyi davranın ve bana biraz geri bildirimde
: Slight_smile:
bulunun. Tamam, bu yüzden bu yazıda 1 kaynağa kolay bir şekilde bir sürü araba eklemenize yardımcı olacağım. Şimdiye kadar bu konuda bir eğitim görmedim ve başlarken bunu görürsem bana yardımcı olurdu. Bu% 100 eklentilerle çalışır ve yenisiyle değiştirilmezse bana aşağıda belirtilir.
Tamam, tüm araç dosyalarını, değişiklik dosyalarını ve .meta dosyalarını topladığınızı varsaymaya başlıyoruz.
  1. Ana kaynağı oluşturun. İstediğin şeyi adlandırabilirsin, bu da tüm arabaları barındıracak. Bunu sunucunuz için kullandığınız autostart .cfg dosyasına eklediğinizden emin olun.
  2. İstediğiniz araçları indirin ve openiv kullanarak veya FiveM Friendly gelirse, istediğiniz tüm dosyaları edinin.
  3. Bir akış klasörüne ve veri klasörüne ihtiyacınız olacak. Bu 2 bölümden oluşacaktır.
    a) Akış klasöründe, otomobil adıyla başka bir klasör oluşturun ve tüm araç dosyalarını buraya yerleştirin (ytd ve ytf'ler), bunları tekrar kullanacağınız şeyleri temizlemek için akış klasörünün adını hatırladığınızdan emin olun.
    b) Veri dosyasını açın ve stream klasöründeki ile aynı isimde bir klasör oluşturun ve bu, tüm .meta dosyalarının bu araç için olduğu yerdir.
  4. Şimdi resource.lua'ya gidin (Örnek yardım için eklenecektir) ve eklediğiniz her otomobil için aşağıdakileri yapmanız gerekir:
'data/foldername/vehicles.meta',
'data/foldername/carvariations.meta',
'data/foldername/carcols.meta',
'data/foldername/handling.meta',
'data/foldername/vehiclelayouts.meta',

data_file 'HANDLING_FILE' 'data/foldername/handling.meta'
data_file 'VEHICLE_METADATA_FILE' 'data/foldername/vehicles.meta'
data_file 'CARCOLS_FILE' 'data/foldername/carcols.meta'
data_file 'VEHICLE_VARIATION_FILE' 'data/foldername/carvariations.meta'
data_file 'VEHICLE_LAYOUTS_FILE' 'data/foldername/vehiclelayouts.meta'

Bu ETMEZ sadece tüm eklemek emin olun dosyalardan birini yoksa önemli, benim için böyle çalışıyor.
Gelecekte zaman içinde eklediğim bir paketi piyasaya sürüyor olabilirim, araçların hiçbiri benim değil ama bıraktığımda bu konuya bağlayacağım. Gözlerini açık tut
: Gözler:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
(644 Bayt)
Umarım bu size yardımcı olur ve yardıma ihtiyacınız varsa veya gelecekteki yayınlarım için herhangi bir ipucunuz varsa, lütfen onları aşağıda bırakın!
  • Ethan

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)