Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Pd Rolü Yapabileceğimiz Sunucu Arıyoruz

Ahmet's Çevrim dışı
3 Haz 2022
4
0
Herkese öncelikle merhabalar. Başlıkta yazdığı üzere Pd rolü yapabileceğimiz bir sunucu arıyoruz. 2 arkadaşız pd ekibimiz vardı ancak üniversiteye giden arkadaşlarımız final haftası olan arkadaşlarımızın durumları ve son deprem olayı nedeniyle durumları değişen arkadaşlarımız oldu. Bu nedenle arkadaşım ve ben kaldık. Neden pd rolü çünkü 2.5 senedir fivem camianın içerisindeyiz ve gördüğümüz pd rolleri bizim lapd tabanlı rollerimizle uyuşmuyor. Neden uyuşmuyor çünkü ben ve arkadaşım Los Angeles Polis Departmanını araştırarak,inceleyerek, takip ederek, gerek gerçek olaylara bağlı filmleri ile gerçeğe dayalı yansıtılmış film ve dizileri ile LAPD üzerine kurulmuş bir Polis departmanı oluşturmaya çalıştık.Gerçek kanunlar üzerinden polislerin yaşadığı durumları soruşturarak yaşanılan talihsiz olaylar durumunda memurun kınama uzaklaştırma memurluğunun alınması gibi durumlara kadar gidebildiğimiz ve rol içerisinde oyunculara Polis Departmanı tarafından oyunculara gerçek rol ve hissiyat verebileceğimiz bir Polis Departmanı oluşturmak hala hedefimiz. Arkadaşımın ve benim amacım kesinlikle sunuculara gerçek LAPD tabanlı LSPD ekibi kurmak ve oluşturmak. Oyuncuların ve yönetim ekibinin memnun kalacağı herkesin keyif alabileceği bir polis departmanı ve rol ortamı oluşturmak istiyoruz. Gunrpnin abartılmadan yerine göre yapıldığı, çete,aile,kartel gibi ekip oluşumlarının olmadığı bir Roleplay sunucusu arıyoruz. 2 kişiyiz ve destek olduğunuz sürece gerçek bir polis rolü isteyen sunucular için elimizden gelenin fazlasını yapabileceğimiz bir sunucu arıyoruz. Destek ve davetleriniz bekliyoruz.

İletişim için :
Ahmet's#0261Baslksz 1Resim 2022 06 02 004559328Baslksz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)