Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama

Sunucu Tanitim Arresya Roleplay | Hard ve sosyal || Ekip alımı ve yetkili alımı mevcut || +18 Yaş sınırı

monera Çevrim dışı

monera

üye
10 Tem 2023
2
0
  1. Arresya Roleplay ; Arresya RP 04.07.2023 Tarihinde kurulum aşmasına geçen sosyal ve hard roleplay deneyimini sağlamayı amaçlayan sunucudur Neden Arresya ? ; Sunucumuzun Adı eskiden yeni anlamını taşıyan "Aressya " adını taşımakta bu ad, bizlere maziden gelen ve eski yaşadıklarımız anıları yeniden canlandırmaktan geçiyor... Arresya ne kadar hard ? : Bu sunucu, temel seviye fivem oynayan oyunculara nazaran, Roleplayı karakterine işleyebilecek olan, rol konusunda bilgili, hakim ve rolüne göre uygun ses tonları ile karşıya var olan ambiyansı yansıtabilecek kadar hard bir sunucu. Kimler arresya da oynayamaz ?
    • Topluluk sunucularının en bilinenlerinden yasaklananlar
    -Troll videoları izleyen oyuncu adayları
    -Farklı bir server da yönetim, üst veya moderasyonunda bulunan oyuncular -Ganrp oyuncuları -Empati yapmaktan kaçınan ve hedef güden oyuncular. -Sunucu düzenini bozabilme potansiyeline sahip kimse -Daha önce hiç fivem, roleplay geçmişi olmayan kimse -Konuşması, üslubu sert olan (nazik tavır sergilemeyen) kimse bu sunucuda oynayamaz alım kurallarımız yukarıda belirtilenler gibidir asla esnetilemez. Referans ile Katılım İyi rol bilen bir oyuncumuz, rol bilgisi düşük olan bir kimse ye referans olabilir bu referanslı oyuncu mülakatı süresince soruları yine aynı ve mülakat aşamaları yine aynı şekilde ilerletilir. (Bu kural esnetilebilir) @everyone
    :mdf_star2:
    ARRESYA ROLEPLAY YÖNETİMİ
    :mdf_star2:
    :kalp2:
    Hard Ekonomi
    Deneyimli ve ilgili yetkili ekip! Günün tamamonda aktif ticket,destek ekibi!
    Güncel ve özgün scriptler!
    Gelişmiş ve özgün ymapler!
    Modern Şehir Hayatı! Çete,LSPD, EMS, FBI ve Bir Çok mekan meslek Oluşumlar! Kaliteli FIVEM Sunucusu ! [TR] Whitelist
    Sosyal RoleplayTadında!
    Birbirinden özel scriptler
    Sunucumuz’da Legal Oluşumlara Büyük Ölçüde Önem Veriyoruz.
    İlgili yönetim ekibi.
    Kalitenin son noktasına ulaşın.
    Donate almayan eğlence amaçlayan nadir sunuculardan
    Tüm oyuncularımızın görüşlerini önemsiyoruz.
    Fivem de yeni bir yönetim şekli uyguluyoruz.**
    Yönetimimizi oyuncularımızın istek önerisi doğrultusunda ilerletiyoruz.
    (düzenlendi)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)