Milli Mücadele’de ikmal yolunun adı nedir? 2019 KPSS lisans sorusu: Milli Mücadele’de ikmal yolunun adı burada!

Bayram Mentes

Standart Üye
Katılım
2 Tem 2019
Mesajlar
40
Tepki puanı
40
Puanları
21
On binlerce adayın katıldığı 2019
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
soruları dikkat çekmeye devam ediyor. 14 Temmuz 2019 KPSS sorularından ‘’ Milli Mücadele’de İnebolu ile başlayan ikmal yolunun adı nedir? ‘’ ise çok konuşuldu. Sınavdan çıkan adaylar hızlıca Milli Mücadele’de İnebolu ile başlayan ikmal yolunun adı nedir? sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. KPSS soruları güne damga vurmaya devam ediyor. İşte merak edilen sorunun yanıtı…


160


KPSS lisans sorularından ''Milli Mücadele'de İnebolu ile başlayan ikmal yolunun adı nedir?'' adaylar tarafından yanıtı merak edildi. 2019-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (Genel Yetenek-Genel Kültür/Eğitim Bilimleri) sınavının ilk oturumun sona ermesi ile birlikte soruların yanıtları değerlendirilmeye başlandı. Sınav maratonunu geride bırakan vatandaşlar Milli Mücadele'de İnebolu ile başlayan ikmal yolunun adı nedir? Sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. KPSS sorularının yanıtına dair merak edilen haberimizin devamında yer alıyor.

MİLLİ MÜCADELE'DE İNEBOLU İLE BAŞLAYAN İKMAL YOLUNUN ADI NEDİR? KPSS SORUSU!

"İSTİKLAL YOLU"

İSTİKLAL YOLU HAKKINDA BİLGİ
Savaş boyunca İnebolu açıklarına gemilerle gelen mühimmat ve silahlar kayıklarla İnebolu'ya taşınmış, Kastamonu kadınları tarafından zor şartlarda cepheye taşınmıştır.
İstiklâl Yolunun İnebolu-Kastamonu arası, Kastamonu il sınırları içerisindeki 95 km'lik bölümü Kastamonu Valiliği tarafından işaretlenerek yürüyüş yolu olarak düzenlenmiştir. 2006 yılından beri Kastamonu valiliği kadar Kastamonu'dan İnebolu'ya uzanan "İstiklâl Yolu ve Atatürk Yürüyüşü" düzenlenir.
 

Hakkımızda

FiveMTurkey.com, 2019 yılında hayata geçirilmiş bir projedir. FiveM GTA5 Serverleri için kurulan, yardımlaşma ve dökümanların paylaşıldığı bir platformdur.

Telif Hakkı

T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin 2.ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
Üst
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!