[Nasıl Yapılır] Eklenen Arabaları ESX_VehicleShop'a (MYSQL) Ekleyin

Bayram Mentes

Standart Üye

İtibar Puanı:

Merhaba, birçok insanın esx_vehicleshop'ta satılık araçları nasıl kullanacağını merak ettiğini gördüm. Bugün size nasıl düzgün yapılacağını göstereceğim.
Gereksinimler: MYSQL
ESX_VEHICLESHOP
A ESX Fivem Server
A Car

Oyuna bir araba ekleyerek başlayın (bu adımı göstermemeliyim çünkü zaten herkes için bir tuto olduğuna inanıyorum), oyunda genellikle bu model dosyalarında bulabileceğiniz arabanın spawn adını bulmanız gerekir.
HeidiSQL'i açın ve Veritabanına giriş yapın, araç "sekmesine" basın
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Bir araca sağ tıklayın ve çift sıraya basın
Şimdi, hangi araç sırasını kopyalamaya karar verdiğinize bağlı olarak böyle bir şey görünecektir.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Kimlik için, veritabanınızın zaten kullanmadığı rastgele bir şey olacaktır, benim için en yüksek sayı 360'tır, bu yüzden 361'im var. Ad, esx_cardealer'da adlandırılmasını istediğiniz şey olacak, gerçekten de önemli değil. Kimlik önemlidir, bu aracın spawn adı olacaktır. Bir Audi RS6 kurduğumu ve ortaya çıkan ismin örneğin Audits6 olacağını söyleyelim. Fiyat sizin tercihinize göre ve kategorisi de hangi araca bağlı, ancak önemi yok.
İşiniz bittiğinde şöyle görünmesi gerekir:

Sunucu ve Başarıyı Yeniden Başlatın!