[Nasıl Yapılır] Özel kıyafetler üretin

mcsbey

Paylaşım Ekibi

İtibar Puanı:

Sen gerekir , ziyaret değilse, 15 $ katman veya daha yüksek bir Patron olmak
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
.

Bu sonsuza dek Patron kısıtlı bir özellik olmayacak, şu anda Kulüp Üyeleri (Patrons) tarafından test ediliyor ve CitizenFX Collective sonuçlarından memnun olduğunda kamuya açık olacak.
İlk önce buraya gidin ve kıyafetinizi indirin
Louis Vuitton polo paketi kullanıyoruz:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

İndirilen paketi temizlediğinizde .zip dosyasına gidin ve .ytd dosyalarını yeniden adlandırın.
görüntü

Sonra ex adlı resoruce oluşturun.
Bu kaynaktaki LVPoloPack , __resource.lua dosyasını oluşturur ve
bundan sonra bu dosyaya hiçbir şey yazmanıza gerek kalmaz ve bu dosyaya akış dosyası oluşturup .ytd dosyalarını bu akış klasörüne koyarsınız.
.Cfg'ye kaynak ekleyin, önbelleği temizleyin ve sunucuyu yeniden başlatın!
Not: Sunucudan her ayrıldığınızda, FiveM Client'ı yeniden başlatmalısınız (Giysiler istemcinize aktarılmayabilirse)
Ama başka bir kıyafet almak için ne yapmalıyım?

Giysilerinizi GTA V MODS'tan indirin ve kurulum kılavuzunu arayın.
Kurulum kılavuzunda bunun gibi bir şeye sahip olmalısınız:
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto V\mods\x64v.rpf\models\cdimages\streamedpeds_mp.rpf\mp_m_freemode_01
son pozisyona ihtiyacınız var .
Öyleyse kıyafetiniz mp_m_freemode_01 içinde depolanıyorsa, mp_m_freemode_01 ^ dosyasını .ytd dosyasına koymalısınız
Giysiler başka pozisyonda saklanabilir, böylece öyle görünebilir
görüntü

Ben böyle görmüyorum bu yüzden buraya yazıyorum çünkü birçok insan bunun nasıl yapıldığını soruyor
: Slight_smile:

Pedtextures akışı için, adından önce bir şey koymak gerekmez
Bunun gibi:
görüntü

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)