Rehber Serverde Baskın Kuralları

TexasMuhtarı

Standart Üye
Katılım
4 Tem 2019
Mesajlar
32
Tepki puanı
35
Yaş
20
Konum
İstanbul
Web siteniz
www.texasmarket.xyz

İtibar Puanı:

BASKIN KURALLARI


1-) Soygun, terör ekibinden ateş edildiği taktirde; rehine dahi olsa baskın silahlı ve tüm silahlı soyguncuları etkisiz hale getirmek (vurmak) üzerine olacaktır.
2-) Banka soygunlarında; rehine olduğu 155'e atılan mesaj ile açık şekilde konumları ve rehinenin kim olduğu dâhil açıklanarak ihbar edilmelidir. Aksi halde oluşacak çatışmalardan LSPD sorumlu değildir.
3-) Baskın, soygun bitene kadar Rol dışı konuşuyorum, Fail RP yaptınız, Rol kes bitti tarzı konuşmalar yasaktır. Fail RP yapılmış ve haklı olsanız dahi siz ceza alırsınız. Bu kuralı sorgulayamazsınız!
4-) Baskın, Soygun durumunda ölen polisler rol devam ediyorken 15 dakika geçerse olay bölgesine takviye kuvvet olarak tekrar gelebilir. Polisler bunun avantajını saklanarak zaman geçirerek kullanarak takviye bekleyebilir. Soygunu hızlı bitirememek, takviye gelmesini önleyememekte hata sayılır. Takviye gelen ölmüş polislerde rolde sayılır ROL GEÇERLİ olur. Fakat bu kural ölen soyguncular için geçerli değildir. 15 Dakika geçse dahi soygun bölgesine geri gelemezler, yeni rol açamazlar.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)