Rehber Serverde Silahlı Rollerde Bulunanların Bilmesi Gerekenler

TexasMuhtarı

Standart Üye
Katılım
4 Tem 2019
Mesajlar
32
Tepki puanı
35
Puanları
18
Konum
İstanbul
SİLAHLI ROLLERDE BULUNANLARIN BİLMESİ GEREKENLER


1-) Rol esnasında çatışarak öldüyseniz revlenemezsiniz. Şayet çatışmayı kazandıysanız takım arkadaşlarınız doktor aracılığıyla sizi kaldırtabilir.
2-) Çantası olmayan herhangi bir x kişisi ne olursa olsun üzerinde bulunan uzun namlulu tüfeğini, smg(Uzi)sini, pompalı tüfeğini çıkaramaz. Bu silahlarını eline alabilmesi için bir aracın arkasına geçip bagajdan alma rolü yapmak zorundadır!
3-) Size bir kişi veya birden fazla kişi silah doğrultuyorsa, o kişi veya kişilerin dediklerini yapmak zorundasınız. Örneğin silahlı kişi size ellerini kaldır veya çabuk arabaya bin diyorsa bu emirlere uymak zorundasınız. Aksi takdirde öldürülürsünüz ve FailRP yani rol hatası yapmış olursunuz. Ama kimse size “Çabuk bana bütün paranı atacaksın, atmazsan ölürsün!” diyemez.
4-) Size silah doğrultan kişiler silahlarını indirmiş veya aşırı bir şekilde sayı üstünlüğüne sahip değiller ise 3. kuralı bozup silah çıkarabilirsiniz ya da bu kişiler ile aranızda 1-2 adımdan fazla mesafe yoksa veya silahlı olan bu kişilerin arkaları dönükse de 3. kural bozulabilir.
5-)Kesici aletler cepten çıkmaz.


Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 

Hakkımızda

FiveMTurkey.com, 2019 yılında hayata geçirilmiş bir projedir. FiveM GTA5 Serverleri için kurulan, yardımlaşma ve dökümanların paylaşıldığı bir platformdur.

Telif Hakkı

T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin 2.ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
Üst
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!