Street Fighter V’e üç yeni karakter eklenecek

Veins

Paylaşım Ekibi
Katılım
2 Ağu 2019
Mesajlar
211
Tepki puanı
9
Yaş
24

İtibar Puanı:

Capcom tarafından 2016 senesinde piyasaya sürülen dövüş oyunu Street Fighter V, EVO 2019 etkinliğinden önce bir sızıntı haberi ile gündeme geldi. İlgili etkinlikte duyurulması beklenen üç yeni karakter, ne yazık ki,
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
üzerinden paylaşılan bir video ile önceden duyurulmuş oldu. Sızıntı video kaldırıldı.

Street Fighter V karakterler ekranına kimler geliyor?
2 Ağustos 2019 tarihinde başlatılacak olan EVO 2019, Steam platformunda sızdırılan bir videoda gözüken karakterler yüzünden Street Fighter V adına büyüsünü kaybetti. 4 Ağustos 2019’da dövüş yapımına eklenecek olan karakterlerden ikisi tanıdık iken biri bu atmosfere çok yeni.
street fighter v karakterler


E.Honda
Nostalji sevenlerin yakından tanıdığı ve çok güçlü bir sumocu olan E.Honda, oyuncular ile birlikte olacak. Buna ek olarak Poison ile Lucia da yeni eklenecek olan karakterler arasında yer alıyor. Poison, ilk olarak, 1997 yılında çıkan Street Fighter III: 2nd Impact isimli yapımda görülmüştü.
street fighter v


Poison
Street Fighter X Tekken projesinin piyasaya sürülmesinden önce oynanabilen bir karakter olmayan Poison da veteran karakterler arasında yer alıyor. Bunun dışında sıra dışı bir dedektif olarak Street Fighter evrenine ilk kez katılacak olan Lucia, 1995 yılında çıkan Final Fight 3 oyununda yer almıştı.
E.Honda, Poison ve Lucia, indirilebilir içerik (DLC) başlığı altında oyunculara sunulacak.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)