SUNUCU KURUCAKLAR-LAUNCHER İSTEYENLER-TWİTTER VE DAHA FAZLASI

outbreak

Standart Üye
Herkese merhabalar ben Emre, yoğun araştırmalar ve uzun süredir çalışma sonucunda her şey bitti sayılır satışını yaptığım;
LAUNCHER
SCRİPT
TWİTTER FOTOĞRAF
TABLET
gibi bir çok özellik her şey bir arada olan bir paketim bulunmakta isterseniz ayrı ayrı'da satın alabilirsiniz güven açısından her türlü önerilere açığım eğer sunucu alıcaksanız her türlü kurulum yardımında bulunmaktanda hiç çekinmiyorum aldığım paranın hakkını sonuna kadar vermek istiyorum derseniz ki neden satıyorsun o zaman bilgisayarım artık eskidi ve yenisini almak durumundayım çalışmayıp okuduğum için bu mümkün değil ama sizinle beraber hem ben mutlu olabilirim hem'de siz isteklerinize kavuşabilirsiniz unutmayın benle işe başladığın andan itibaren bir aile olacağız...
Discord sunucumuza gelerek daha fazla bilgi ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz....
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Hakkımızda

FiveMTurkey.com, 2019 yılında hayata geçirilmiş bir projedir. FiveM GTA5 Serverleri için kurulan, yardımlaşma ve dökümanların paylaşıldığı bir platformdur.

Telif Hakkı

T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin 2.ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!