Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

NEDİR BU INFINITY?

FivemTurkey Çevrim dışı

FivemTurkey 

moderatör
23 Tem 2021
430
391
Diyarbakır
Neden bu konu?
Bazı kullanıcıların infinity ne sorularını gördüm ve böyle bir konu açma gereği duydum. Peki
gelelim sorumuza

Nedir Bu INFINITY?
Infinity aslında scriptlerin birbirine bağlı şekilde optimize edilmesidir. Yani scriptlerde çakışma olmadığından ve birbiriyle uyumlu olduğundan optimizasyon diğer paketlere oranla daha iyidir.

Avatajları neler?
Infınity yapılı paketlerde optimizasyon oldukça iyidir bu sayede diğer paketler en fazla 60-70 oyuncu görebilirken infinity paketler 100+ oyuncu rahatlıkla görebilmektedir. Düşük sistemli bir bilgisayarı olan biri için en iyi sunucu seçimlerini INFINITY kullanan sunuculardan yapmaktadırlar.

M3 vb. Terimler ne oluyor?
M3 Infinity gibi cümleler ise envanter altyapısını belirtmektedir. Örnek vermek gerekirse ESX Infinity yazıyorsa eğer esx envanter kullanmaktadır. Şu an çoğunlukta olan m3 ve qb tur.

NOT = Bildiğim kadarıyla size infinity paketleri anlatmaya çalıştım eğer yanlış bildiğim yerler varsa yorumlarda belirtirseniz hem ben yararlanırım hem yanlışlarımı gidermiş olurum. Daha fazla kişiye ulaşması için yorum atarsanız sevinirim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)