Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama

Sunucu Tanitim FİVEM SERVER TANITIMI İÇİN GEREKSİNİMLER ( ÖRNEK KONU )

Admin Çevrim dışı

Admin 

Yönetici
moderatör
19 Haz 2021
191
136
Türkiye
Merhabalar, sunucu tanıtım bölümüne olan yoğunluktan ötürü oluşan karmaşıklık ve açılan gereksiz konulardan dolayı tanıtım için açacağınız konulara gereksinim sunma gereği duyduk.Bu hem daha fazla etkileşim almanıza hem de daha güzel bir anlatım olması için uygun gördük. Açacağınız sunucu tanıtım konularını lütfen üşenmeden özenerek açın.

Bu gereksinimler ile hiç bir konu açacak kullanıcıyı sınırlandırmıyoruz. Bunların dışına çıkmak sizin hayal gücünüze bağlı. Ancak bu gereksinimleri atlayarak bir konu açmanız yanlış olur.
Konunuz kapatılabilir veya gösterimden kaldırılabilir.

Discord, ts3 adresi, steam vb sosyal hesaplarınızı iletişim için ekleyebilirsiniz. Sunucu ip adresini de paylaşmayı unutmayın.

Konu açmadan önce bu gereksinimlere dikkat edeceğiniz gibi daha önceden açtığınız bir tanıtım konusu varsa başka açmanıza gerek yoktur. Aynı konu üzerinden devam edebilirsiniz.

ÖRNEKTİR
Başlık: [Sunucu İsmi] - Eğlence Dolu Roleplay Deneyimi!

Merhaba Arkadaşlar,

[Sunucu İsmi] adlı FiveM sunucumuza hoş geldiniz! Biz, [Sunucu İsmi], sizlere eşsiz bir roleplay deneyimi sunmak için buradayız. GTA V'in sunduğu zengin dünyada, gerçek hayattan esinlenmiş oyun içi etkinlikler ve roller ile dolu bir maceraya hazır mısınız?

Sunucumuzda sizleri bekleyen birçok özellik bulunuyor:

• Yetenekli ve deneyimli yönetim ekibi
  • Sürekli güncellenen ve geliştirilen özel scriptler
  • Düzenli etkinlikler ve yarışmalar
  • Aktif ve dostane bir topluluk
  • Oyuncular arası ekonomi ve ticaret sistemi
  • İlginç ve eğlenceli görevler
  • Eşsiz RP fırsatları: Polislik, İtfaiyecilik, Ambulans hizmetleri ve daha fazlası!
Bizimle birlikte gerçek hayatı aratmayan bir roleplay deneyimi yaşamak için hemen [Sunucu İsmi] sunucusuna katılın! Siz de bu büyüleyici dünyada kendinize bir yer bulun ve eğlencenin tadını çıkarın.

Discord Sunucu Bağlantısı: [Discord Sunucu Bağlantısı] IP Adresi: [Sunucu IP Adresi] Web Sitesi: [Sunucu Web Sitesi (varsa)]

Unutmayın, [Sunucu İsmi] sizleri bekliyor! Haydi, maceraya katılın!

Saygılarımızla, [Sunucu İsmi] Yönetim Ekibi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)