Türkiye’nin ilk sondaj gemisinin adı nedir? 2019 KPSS sorusu Türkiye’nin ilk sondaj gemisi cevabı burada!

Bayram Mentes

Standart Üye
Katılım
2 Tem 2019
Mesajlar
40
Tepki puanı
40
Yaş
31

İtibar Puanı:

157


On binlerce adayın katıldığı 2019 KPSS sınav soruları dikkat çekmeye devam ediyor. 14 Temmuz KPSS sorularından ‘’ Türkiye’nin ilk sondaj gemisinin adı nedir? ‘’ ise çok konuşuldu. Sınavdan çıkan adaylar hızlıca Türkiye’nin ilk sondaj gemisinin adı nedir sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. KPSS Lisans soruları güne damga vurmaya devam ediyor. İşte merak edilen sorunun yanıtı…

KPSS sorularından ''
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
'nin ilk sondaj gemisinin adı nedir?'' adaylar tarafından yanıtı merak edildi. 2019-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (Genel Yetenek-Genel Kültür/Eğitim Bilimleri) sınavının ilk oturumun sona ermesi ile birlikte soruların yanıtları değerlendirilmeye başlandı. Sınav maratonunu geride bırakan vatandaşlar Türkiye'nin ilk sondaj gemisinin adı nedir? Sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. İşte merak edilen sorunun cevabı…TÜRKİYE'NİN İLK SONDAJ GEMİSİNİN ADI NEDİR?

İlk sondaj gemsinin adı Fatih'tir.

158


KPSS SORU VE CEVAPLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2019-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (Genel Yetenek-Genel Kültür/Eğitim Bilimleri) sınavının ilk oturumunun tamamlanması ardından ilk yorumlar sosyal medyadan gelmeye başladı.

14 Temmuz'da yapılan KPSS'nin soru ve cevaplarının sınavın gerçekleştiği tarihten itibaren ortalama 4 gün içerisinde Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yayınlanması bekleniyor. Ancak KPSS soru ve cevaplarının yayınlanması konusun da ÖSYM tarihsel değişiklik yapabilmekte.


#türkiye'nin ilk sondaj gemisi,#sondaj gemisi,#sondaj,#türkiye
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)