Önemli Ücretli Fivem İşlem Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BUYRAK

Developer
Katılım
1 Tem 2019
Mesajlar
71
Tepki puanı
41
Puanları
18
Konum
İstanbul
- Fivemturkey.com Forum Kuralları Burada Geçerlidir.

- Konuların Altına Gereksiz Yorum Atanlar ilk Önce Uyarı Daha Sonra Ban Yaptırımı Uygulanacaktır.

- Fivem Dosyaları - Kurulum aldıktan sonra para vermeyen yada Fivem Dosyaları - Kurulum satıp parayı alıp Fivem Dosyaları - Kurulum vermeyen kişiler kanıtlanırsa ban yaptırımı uygulanır.

- Ücretsiz olarak paylaşılan bir Fivem Dosyasını kendine göre düzenleyip satmak isteyen kişilerin satışları serbesttir. (Bu alan kişiyle satan kişi arasındadır müdahale edilecek bir husus bulunmamaktadır.)

- Satıcı ya da alıcı kişi tek konu açmak zorundadır.

- Teslim alınan Fivem Dosyaları - Kurulum bir süre sonra çalışmıyor,bozuk vs derseniz ve satıcı bize çalıştığını kanıtlarsa ban yaptırımı size uygulanır.

- Fivem Dosyaları - Kurulum aldıktan sonra kişiden destek sözü almadıysanız destek vermesini beklemeyiniz.

- Fivem Dosyaları - Kurulum almadan para vermek istemiyorsanız satıcıdan bir demo ya da kanıt isteyiniz.

- Bu bölümde warez-illegal ve 3.şahıs tarafından satış yapmak yasaktır.

- Telefon numarası satışı yasaktır.

- Kişi ve kişilerle yapılan alışverişler de Fivemturkey garanti vermemektedir. Tüm sorumluluk size aittir Fivemturkey.com sadece aracıdır.

- Reklam yapmak, (Forum , Site Tarzı Reklamlar dahil)

- Spam,Flood yapmak yasaktır.

- Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır(+18).

- Facebook sayfa/profil linki ve Discord adresi paylaşmak yasaktır. Paylaşımcıyı ya da yorum yazanları uygunsuz üslupla uyarmak ya da görüşlerini uygunsuz üslupla bildirmek,Paylaşılmış olan konun aynısını açarsanız (konu tekrarı) , konunuz kilitlenir.

Forumuzun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.
Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı bize bildirebilirsiniz.Bunun için şikayet butonunu


kullanabilirsiniz. Kurallara Uymayan Konular Kapatılacaktır.


Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi insiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakkımızda

FiveMTurkey.com, 2019 yılında hayata geçirilmiş bir projedir. FiveM GTA5 Serverleri için kurulan, yardımlaşma ve dökümanların paylaşıldığı bir platformdur.

Telif Hakkı

T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin 2.ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
Üst
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!