Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama

YOLT Roleplay

FivemTurkey Çevrim dışı

FivemTurkey 

moderatör
23 Tem 2021
429
392
Diyarbakır
TEKNİK: Sunucu dahilinde FPS sorunları, stutter ve lag gibi problemlerin yaşanmaması amacıyla paketimiz optimize edilmiş ve sunucumuzun teknik özelliklerine de uyarlanmıştır. Hedefimiz, sunucu listesinde yukarıda olmaktansa daha kaliteli bir roleplay deneyimi sunmak olduğu için, başlangıçta sunucu oyuncu sınırımız 64 olacak, kademeli şekilde yükseltilecektir. Açılış tarihimiz 12 Nisan olarak belirlenmiştir.

YÖNETİM: Yönetim ekibi, daha önce roleplay sunucularında en az 100 saat yöneticilik yapmış, çözüm odaklı oyunculardan oluşmaktadır. Discordumuzda kurulu ticket sistemi ile, anında ulaşabileceğiniz bir kadro sizi bekliyor.

OYUN: Sizi oynarken yormayacak, roleplay keyfini çıkarmanızı sağlayacak bir ekonomi ile şehre iniş yapacaksınız. İllegal meslek ile devam etmek isterseniz sizi birden fazla yol bekliyor. Karakterinize uygun mesleği seçmek size kalmış.

EKİP: Rol bilgisine göre oyuncu topluluklarını sunucumuza alıyoruz. Yardım paketleriyle bize verdiğiniz katkıyı size de yansıtmaya çalışacağız. Gelmek isteyen PD/SD vb. legal ekiplere de gerekli yardımlar, istenen düzenlemeler/eklentiler yapılacaktır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)