Önemli Whitelist Başvurusu İçin Gerekli Bilgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TexasMuhtarı

Standart Üye
Web siteniz
www.texasmarket.xyz

İtibar Puanı:

-İsim Soyisim:
-İsim Soyisim:
-Uruğunuz:
-Yaş, Doğum tarihi:
-Fiziksel özellikler:
-Fiziksel belirgin özelliklerim:
-Hobilerim:

BU HİKAYE ÖRNEKTİR KULLANMAK YASAKTIR.!
-Hikayem; Amerika'nın Colorado eyaletinde 1998 yılının kasım ayında bir son bahar akşamı dünyaya geldim. Annem Ashe Pinkman babam Martin Pinkman. İlk okulu Denver'deki Bolder Pathway School'de okudum.Lisede ise Bixby School 2. sınıftayken üst sınıfımdaki bir çocuğun kafasını traş makinesiyle kanayana kadar kazıdığım için okuldan atıldım ve okul hayatım burada sona erdi. Bir pizzacıda çalışmaya başlayıp aileme katkı sağlıyordum,ta ki şuan kardeşten öte 5 arkadaşımla tanışana kadar. Onlarla legal yollarla para kazanmaya çalıştık fakat sadece karnımızı doyurabiliyorduk iyi insanlardık ama bu lanet dünyada iyi insanların hep kaybettiğini biliyorduk bundan dolayı illegal iş aramaya başladık. Kenevir yetiştirmeye başladık fakat mahallemizdeki uyuşturucu tacirleri mekanımızı basıp ağzımızı burnumuzu kırıp ölümle tehdit ettiler bundan dolayı işi bırakmak zorunda kaldık bunu yapanlar zenci olduğu için onlardan nefret ediyoruz. Kaçakçılık işine bulaştık Meksika'dan Amerika'ya insan kaçırıyorduk, başlarda çok iyiydi fakat sonrasında devam edemedik çünkü 5 imize yetecek kadar para kazanamıyorduk. En son iş konusunda dağılmaya karar verdik her birimiz kapkaç, market soygunu, hırsızlık gibi pis işler yapıp gün sonu parayı toplayıp hasılatı sayıyorduk. Şuan da çok farklı değil bi büyüğümüzden hap buldukça ufak bi komisyon karşılığı satış yapıyoruz. Hikayem böyle..
Hedefim; Kartel olmak, çok çok para kazanmak istiyorum Escobar gibi sayamayacak kadar param olsun istiyorum.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Tx..png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)